2024 Yyterimaratonille ennakko-ilmoittautuneet

Displaying 0 - 172 of 172
Sarja
Nimi
Seura/yhteisö
Miehet 50v, Puolimaraton
Petri Harju
APK-maratoonarit
Miehet, Maraton
Janne Venho
Ikaalisten soutajat
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Risto-Pekka Blom
Ei ole
Naiset, Puolimaraton
Matilda Meusel
-
Miehet 40v, Puolimaraton
Pasi Kivistö
Team Norski
Naiset 50v, Puolimaraton
Solveig Staff
APK-maratoonarit
Naiset, 10km
Eveliina Ijäs
-
Miehet, 10km
Timo Ijäs
-
Naiset, Maraton kuntosarja
Eeva-Maija Siimes
Sastamala
Naiset 50v, Puolimaraton
Tatja Koivukorpi-Järvenpää
APK-maratoonarit
Naiset 40v, Puolimaraton
Miia Anttila
APK-maratoonarit
Naiset, 10km
Tanja Mannila
-
Naiset, Puolimaraton
Maria Levola
-
Naiset, Puolimaraton
Taru Mäkelä
-
Miehet 60v, Puolimaraton
Orvo Luoma
APK-maratoonarit
Miehet 50v, Puolimaraton
Jarkko Männistö
APK-maratoonarit
Miehet, 10km
Miika Salminen
Pori
Naiset, Maraton
Elina Junnila
Country Marathon Club
Miehet 40v, Maraton
Antti Möller
-
Miehet 60v, Maraton
Pekka Mononen
SataMc
Naiset 50v, Maraton
Tuula Mattila
APK maratoonarit
Miehet, 10km
Tuomas Zacheus
Porin Seudun Diabeetikot
Naiset, Puolimaraton
Noora Björkroth
-
Naiset, 10km
Niina Hyytinen
Camillan juoksuvalmennus
Naiset, Puolimaraton
Marja Vesala
-
Naiset, 10km
Neea Tuominen
Pori
Naiset, 10km
Henna Leppäniemi
Pori
Miehet, Puolimaraton
Erik Nurkkala
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Anttoni Lampivuo
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Kalle Heinonen
-
Miehet, 10km
Ikhianosime OMOGBEI
Best Sport Enterprise
Naiset, Maraton
Anni Haavisto
Iso-Mustajärven Urheilijat
Miehet, Puolimaraton
Juho-Matti Härmä
Iso-Mustajärven Urheilijat
Miehet 50v, Maraton
Tuure Vanha-Rauvola
Pori
Miehet 60v, Puolimaraton
Keijo Mäkelä
Pori
Miehet, 10km
Tuomas Koskela
Ikaalisten urheilijat
Naiset, 10km
Piia Meriläinen-Honkala
Teivo Stayers
Miehet, 10km
Sami Honkala
Teivo Stayers
Miehet, 10km
Lassi Lahtinen
Ei ole
Naiset, Maraton
Jenni Haapasalo
Koski Tl
Naiset, Puolimaraton
Salo Lilli
X
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Sami Salo
X
Miehet, 10km
ville Pirttijoki
Varalan Urheiluopisto
Miehet, Maraton
Marko Paakkola
Reposaaren Rantakioskin juoksijat
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
JANNE NURMI
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Toni Erkkilä
-
Naiset 50v, Maraton
Minna Hietanen
Naantali
Miehet, Maraton
Valtteri Ovaska
-
Miehet 50v, Maraton
Markku Männistö
APK-maratoonarit
Miehet 50v, Puolimaraton
Anssi Lähde
Naantali
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Joni Breider
Ei seuraa
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Paavo Vettenranta
-
Miehet 40v, Puolimaraton
Petteri Luukkainen
Varalan Urheiluopisto
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Aleksi Ruottinen
-
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Eerika Jarhio
-
Naiset 40v, Maraton
Riikka Keränen
Vivathle Nokia
Miehet 50v, Puolimaraton
Jouni Saloniitty
Team Raju
Miehet 40v, Puolimaraton
Janne Hiukka
Tampere
Naiset 50v, Puolimaraton
Arja Virtanen
Porin Yleisurheilu
Miehet, 10km
leevi hyytinen
ei ole
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Eero Kallio
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Pietari Lindberg
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Timo Yli-Lankoski
HFN
Miehet, Puolimaraton
Tommi Niittylä
Varala
Naiset 40v, Puolimaraton
Suvi Holmberg
TriBabes Finland
Naiset, Puolimaraton
Anette Luoma
Triathlonteam 226
Naiset, Puolimaraton
Regina Simonsen
Porvoo
Miehet, 10km
Samii Metso
Ei
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Antti Kalmeenoja
Euran Raiku
Naiset, Maraton
Dorottya Hajnal
Silotepi
Naiset, Puolimaraton
Milena Vankó
Silotepi
Miehet 40v, Maraton
Jarmo Malmström
-
Naiset, Maraton
Peppi Paakkonen
Kodisjoen Kaiku
Miehet 50v, Puolimaraton
Rami Salminen
Team Raju
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Riku Ritakorpi
Ei ole
Naiset, Puolimaraton
Venla Arino
Team Kevytjalka
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Eija Salko-Leppäniemi
Tampere
Naiset, Puolimaraton
Mila Mäkivaara
Kellahden kunto
Miehet 60v, Maraton
Esa Nuottivaara
Satamc/Häjyt
Naiset, Puolimaraton
Ella Koskinen
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Ville Kuusimäki
-
Naiset, 10km
Johanna Supponen
Ei ole
Miehet 60v, Puolimaraton
Jarmo Hannuksela
Siipyy
Naiset, 10km
Irene Hentonen
Ei
Miehet, 10km
Toni Ojala
Tribabes Finland
Miehet 60v, Puolimaraton
Timo Pelto-Piri
Mänttä
Miehet 60v, Puolimaraton
Jorma Panula
Pori
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Juho Iivonen
-
Miehet, 10km
Niklas Ojanen
Turun Urheiluliitto
Naiset, Puolimaraton
Milla Merikallio
-
Miehet, Puolimaraton
Rene Kivelä
-
Naiset 50v, Puolimaraton
Susanna Lehtonen
Juoksu-Annet
Miehet 60v, Puolimaraton
Pauli Viertonen
porin Urheiluveteraanit ry
Miehet, Puolimaraton
Lauri Tanner
Ei
Miehet 60v, Puolimaraton
Matti Aalto
Rauma
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Tommi Nieminen
Pori
Miehet 40v, Puolimaraton
Rami Peltoniemi
Tampere
Miehet, Puolimaraton
Markus Teurokoski
-
Miehet, Puolimaraton
Patrik Visuri
-
Naiset, 10km
Katariina Laurila
Ruokojärven HaKa
Naiset, 10km
Heini Salonen
Varalan Urheiluopisto
Naiset 50v, Maraton
Hanna Vainio
Tampere
Miehet 40v, Puolimaraton
Jarkko Leminen
Rauma
Miehet 60v, Puolimaraton
Mika Osmonen
Unajan Urheilijat
Naiset, Puolimaraton
Viivi Osmonen
Unajan Urheilijat
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Elmo Osmonen
-
Miehet, Puolimaraton
Lauri Virtanen
Team DNF
Miehet, 10km
Juha Vasama
Pori
Miehet 40v, Maraton
Veli-Matti Ahoranta
Lokomo Running Club
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Katariina Träskelin
Team Velo Cycling
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Eetu Kuoppala
-
Miehet, 10km
Antti Träskelin
Team Velo Cycling
Miehet, Puolimaraton
Leevi Ahokas
Unajan Urheilijat
Miehet, 10km
Jarkko Riitahuhta
Honkajoen Seudun Urheilijat
Naiset, 10km
Soili Salonen
kokkola
Naiset 60v, Puolimaraton
Merja Huhtala
Kokemäki
Miehet, 10km
Jukka Leppimäki
Eura
Miehet 50v, Maraton
Juha Souko
Porin Kuntoilijat
Miehet 60v, Puolimaraton
Jyri Heinonen
Littoinen
Naiset 40v, Puolimaraton
Paula Nurmi
Kunto-Pirkat
Naiset, Puolimaraton
Jenni Ahtola
Turku
Naiset, Puolimaraton
Henna Heikintalo
Vaasa
Miehet, Puolimaraton
Valtteri Heikintalo
Pori
Miehet 50v, Puolimaraton
Pasi Koskenvaara
Pori
Naiset, 10km
Anni Nieminen
-
Miehet 50v, Puolimaraton
Petri Visala
Valkeakoski
Naiset, 10km
Tarja Suhonen
Tampereen Maratonklubi
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Joosu Iisakkala
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Elmo Hopeakangas
-
Naiset 60v, Puolimaraton
Merja Laihonen
Porin Yleisurheilu
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Emma Teperi
-
Naiset, 10km
Kaisu Mäkelä
Pori
Miehet, Puolimaraton
Timo Luhtanen
-
Miehet, Puolimaraton
Lassi Hopeasalo
Teivo Stayers
Miehet 50v, Puolimaraton
Rauno Koivisto
Ikaalisten Urheilijat
Miehet, 10km
Jukka Palenius
WinNova/Varala
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Leila Pihlajamäki
-
Miehet, 10km
Mattfolk Johan
IF Kraft
Miehet, Maraton
VILLE-VEIKKA ILARI SILVOLA
RepU
Naiset, Puolimaraton
Laura Kauhajärvi
Kauhajoen Karhu
Miehet, Puolimaraton
Mikko Kotka
Oispa kaljaa
Miehet, Puolimaraton
jaro kunnari
Slower than you think
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Matias Malin
-
Miehet 50v, Puolimaraton
Pasi Koivisto
SDR
Naiset, 10km
Heidi Kuosku
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Eetu Hartila
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Lauri Luhtanen
-
Naiset 40v, Maraton
Cecilia Renvall
Nykarleby
Miehet, Puolimaraton
Justus Koponen
Oispa kaljaa
Miehet, Puolimaraton
Sami Koivuniemi
Jalasjärvi
Miehet, Puolimaraton
Oskari Mäkinen
Vasa
Miehet 60v, Puolimaraton
Raimo Salmi
Tampereen Teatteri
Miehet 40v, Maraton
Mikko Puolitaival
Rauman palomiesurheilijat
Miehet 40v, Maraton
Osmo Leppäniemi
Pori
Miehet 40v, Puolimaraton
Tuomo Hämäläinen
Seinäjoki
Naiset 60v, Puolimaraton
Aila Siltala
TuUL
Naiset, 10km
Gisele palu
Ei
Miehet, 10km
Eduardo Schnell e schuhli
Ei
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Susanna Osanen
Juoksuklubi
Miehet 50v, Puolimaraton
kari vuorinen
kunto pirkat
Naiset, 10km
Elli Mansikkaniemi
Team PJL
Naiset, Puolimaraton kuntosarja
Riikka Lepistö
-
Naiset, 10km
Mia Kumlander
Team PJL
Miehet 40v, Maraton
Rami Lehtonen
Eurajoki
Naiset, 10km
Annika Kurri
Nakkila
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Riku Granat
Tampere
Miehet, Maraton
Marko Palohuhta
Ullavan Kilpa
Naiset 40v, Puolimaraton
Suvi Lapinvuo
Team PJL
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Eetu Mansukoski
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Anton Österlund
-
Miehet, Puolimaraton kuntosarja
Sakari Huhtanen
-
Naiset 40v, Puolimaraton
Heidi Mattila
-