Nopsan Seura hiihdot, Perinteinen hiihtotapa

8.2.2022 klo18.00

Noormarkku, Kirkkokallio

Tuloste on valmis 18:57:51

Kilpailun sarjat: M4; N4; M5; N5; M6; N6; M7; N7; M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14
; M16; N16; MYL

M4Miehet 4 vuotta 0.1 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.5Heikkilä Oskari 51.7
2.4Laine Matti 3:18.2  +2:26.5
Sarjaluettelo
N4Naiset 4 vuotta 0.1 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.8Pirttinen Lilja 37.2
2.9Yli-Anttila Eleanoora 51.6  +14.4
Sarjaluettelo
M5Miehet 5 vuotta 0.2 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.16Laine Vilho 1:23.3
2.17Peltola Mikael 1:25.0  +1.7
Sarjaluettelo
N5Naiset 5 vuotta 0.2 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.20Peltomäki Aapo 1:09.4
Sarjaluettelo
M6Miehet 6 vuotta 0.3 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.23Salmio Jaakko 2:10.6
2.22Forsbacka Benjamin 2:45.8  +35.2
3.24Kärkkäinen Akseli 3:01.0  +50.4
Sarjaluettelo
N6Naiset 6 vuotta 0.3 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.26Ansa Alftan 2:13.5
2.27Yli-Anttila Enni-Ilona 2:47.2  +33.7
3.28Mäkitalo Aino 3:24.6  +1:11.1
Sarjaluettelo
M7Miehet 7 vuotta 0.4 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.31Peltola Sampo 3:11.2
2.32Laine Olavi 3:48.8  +37.6
Sarjaluettelo
N7Naiset 7 vuotta 0.4 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.37Pirttinen Eevi 3:06.3
2.35Tamminen Venla 3:06.8  +0.5
3.36Harju Annu 3:25.7  +19.4
DNS38Ritola Minttu -
Sarjaluettelo
M8Miehet 8 vuotta 0.8 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.44Peltomäki Väinö 8:00.9
2.41Salmio Juho 8:11.0  +10.1
3.42Silfver Patrick 11:09.0  +3:08.1
Sarjaluettelo
N8Naiset 8 vuotta 0.8 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.47Laine Hilda 8:31.2
2.48Silfver Amanda 9:06.7  +35.5
Sarjaluettelo
M10Miehet 10 vuotta 1 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.51Kallio Jare 7:38.4
Sarjaluettelo
N10Naiset 10 vuotta 1 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.55Riikonen Emilia 6:44.7
2.54Tamminen Henna 8:09.4  +1:24.7
Sarjaluettelo
M12Miehet 12 vuotta 1.5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.58Tenho Olli 6:57.0
2.59Ruusuvuori Johannes 12:52.1  +5:55.1
Sarjaluettelo
N12Naiset 12 vuotta 1.5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.63Ruohomäki Wilhelmiina 6:32.1
2.62Viitanen Jenny 6:43.1  +11.0
Sarjaluettelo
M14Miehet 14 vuotta 2.5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.66Manner Aapo 10:56.5
Sarjaluettelo
M16Miehet 16 vuotta 2.5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.70Lindroos Olli 9:23.2
Sarjaluettelo
N16Naiset 16 vuotta 2.5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.73Tenho Hilla 10:00.8
Sarjaluettelo
MYLMiehet yleinen 5 km P, tilanne
Sij. bib# Nimi Seuran nimi Tulos Ero
1.75Topias Salminen 18:01.3
2.74Taneli Salminen 18:16.4  +15.1
Sarjaluettelo

Noormarkun Nopsa